27 Tem

Ataşehir Bilgisayar Servisi – MOTO SERVİS

Tems Bilgisayar, hizmetlerinin arasına zamandan tasarruf için ve Yerinde Teknik Servis hizmetinin daha seri sonuç kazanması açısından böyle bir hizmet sunmakta. Tam deneyimli, tecrübeli ve gerekli ekipmanlara sahip personelimiz tarafından bu hizmet verilmektedir. Servis için size gelecek arkadaş personelimiz arasından alanında uzman,ehliyeti olan ve gerekli donanıma sahip bir arkadaşımız olacaktır.

Ataşehir başta olmak üzere Anadolu Yakası ‘nda birçok semt ve ilçeye hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda İstanbul Avrupa Yakası ‘nada hızlı bilgisayar servisi hizmetimiz mevcuttur. Bu verdiğimiz hizmet sayesinde İstanbul ‘da Anadolu Yakası semtleri ve ilçeleri için maximum ulaşım süresi 30dk olarak belirlenip Avrupa Yakası bölgeleri için max. 60dk olarak belirlenmiştir.

0216 471 06 79 nolu telefonumuzdan bizi arayarak Hızlı Bilgisayar Servisi hizmetinden yararlanmak istediğinizi söyleyip, adresinini söylemeniz veya Whatsapp numaramıza(0531 563 72 93) konuyla beraber konumunuzu gönderirseniz gerekli bilgiler teit edildikten sora hemen hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz.

Paylaş

Yorum Yap