Tems Bilgisayar, işletmeler ve bireysel kullanıcılar için yerinde teknik servis hizmetini, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız olarak gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’da başta Kayışdağı, Bostancı, Ataşehir, Ümraniye ve Maltepe olmak üzere neredeyse her noktasına, her marka bilgisayar, sunucu, network, notebook, monitör, yazıcı, kamera sistemleri için teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.

Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tems Bilgisayar, son teknoloji ürünleri, virüs bilgilerini ve yazılım versiyonlarını yakından takip eder bu sayede çözüm sürelerini en aza indirgemekte ve sistemlerinizi en az riskle çözümler üretmektedir.

blog-single-img

Teknik Servis Elemanı kimdir?
Bilgisayar teknik servis elemanı; bilgisayar donanımını kuran, bilgisayarı çalıştıran, makinenin bakım ve onarımını yapan, ağ bağlantısını ve sistem güvenliğini sağlayan nitelikli kişidir.

Görevleri Nelerdir?
Bilgisayar teknik servis elemanının görevleri;
İş planı yapmak,
Bilgisayar montajı yapmak ve işletim sistemini kurmak,
Bilgisayar ve ilgili çevre birimlerinin kurulumunu yapmak,
Ağ bağlantılarını ve tanımlamalarını yapmak,
Sistem güvenliğini sağlamak,
Bilgisayarın arızasını tespit etmek ve gidermek,
Bilgisayarın periyodik bakımını yapmak,
Meslekî gelişime ilişkin etkinliklere katılmak,şeklinde sıralanabilir.

imgbl3

Geliştirici: ikinci el eşya alanlar

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcm

Sohbeti Aç
Nasıl Yardımcı Olalım ?