İşletim Sistemleri Çözümleri

Notebooklarda sıklıkla yaşanan donma kasma problemlerine, güncelleştirme sorunlarına kalıcı çözümler üretiyoruz. Veri kaybını önleyecek şekilde hizmet veriyoruz.

Anakart Tamiri

Laptopunuzun anakartında oluşan arızaları doğru yollar ve ölçümlerle tespit ediyor. Sterilize ve sağlıklı bi şekildede onarıyoruz. Bu sayede siz müşterilerimize kalıcı çözümler üretmiş oluyoruz.

notebook-tamiri-tems

Parça Değişimi

Notebook ‘unuzda düzgün çalışmayan hangi parça varsa değişim ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Donanımsal bütün problemlere çözüm imkanı sunuyoruz.

Notebook Fan Değişimi

Dizüstü bilgisayarların genelinde karşılaşılan kronik bir sorundur ısınma sorunu. Notebookunuzun ısınma ve ses problemini soğutma sisteminizi yenileyerek düzeltiyor 12 aya kadar da garanti verebiliyoruz.

Geliştirici: ikinci el eşya alanlar

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcm

Sohbeti Aç
Nasıl Yardımcı Olalım ?