21 Tem

IPHONE 4 – 4s – 5 – 5s – 6 – 6s – 7 Şebeke, Wifi Sorunu, Ekran Değişimi, Tamiri

Kalite standardı olarak, üst sınıf olduğunu hepimizin bildiği Apple ürünlerini birçoğumuz kullanıyor.  Biz her ne kadar iphone telefonlar sorun açmıyor, donmuyor, yazılımsal sorunlar yok desekte aslında kendimizi kandırıyoruz. Her elektronik cihazda olduğu gibi iphone larda da bazı sıkıntılar yaşanabiliyor.

iPhone 7 çıkmasıyla beraber eski versiyonlarından elden çıkarımları başladı. iPhone ‘ların genel sorunlarından bahsedecek olursak modeller ve sorunlardan bazıları aşağıdaki gibidir;

iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus (+), iPhone 6s, iPhone 6s Plus (+), iPhone 7, iPhone 7 Plus (+), şebeke sorunu, şarj problemi, wifi sorunu, entegre değişimi, orta tuş sorunu, ekran değişimi, ekran açılmıyor, kablosuz çok az çekiyorapple logosunda kaldı, ekranda elmada kalıyor, güncelleme almıyor, anakart arızası, (çözümü).

Telefonunuzdaki bu tip sorunalara garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz. Onarım süresi ve fiyatı söylendikten sonra bilginiz dahilinde servis işlemleri uygulanacaktır. İletişim sayfasından veya canlı destek bölümünden müşteri temsilcimize danışarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

 

Paylaş

Yorumlar (2)

Ahmet kelebek
11 Nisan 2018 Cevapla

Iphone 4 telefonum var telefonun şarj olmuyor telefoncuyya götürdüm şarj entegresi arızalı dediler bu tamiri kaça yaparsınız garanti sinvarmı

    Tems Bilgisayar
    12 Nisan 2018 Cevapla

    Cihazı görmeden şarj entegresi arızası var diyemeyiz. Cihazı getirirseniz arıza tespit ücreti ödemeden arızasını net olarak öğrenebilir, belirtilen fiyat ve zaman içerisinde onarım gerçekleştirebiliriz.

Yorum Yap